Rokio

Kdy a proč došlo k navýšení měsíční platby za přihlášení dítěte do školní družiny?

Poplatek za navštěvování žáka družiny se zdvojnásobil. Mě by zajímalo, ve kterém měsíci k tomu došlo a ze kterého důvodu.

Kde bych našel na internetu oznámení o dané skutečnosti?

Informaci zjišťuji pro známou pracující ve finanční instituci.

Nejlepší odpověď
Jan Kunčar

Nejlépe vám to asi vysvětlí vedení školy, která je zřizovatelem školní družiny

zjentek

Rokio, HARIBOL! Rád tě vidím, protože tys tady min. měsíc vůbec neměl být. Tím pádem nedodržel's slib, ale nikomu to nevadí. Mohlo by tobě, ale to víš jen ty, jinak nobody care. Tak co, trápí tě slib, který nevyšel? Ták čáu!

Rokio

zjentek: Ano, máš pravdu. Slib jsem nedodržel, ale chtěl jsem. Snažil jsem se, ale nešlo to. Ta informace byla pro tu známou hodně cenná a já jsem slíbil, že to pro ní zjistím. Moc to pro ní znamená. Jinak pořád vybírám mince z automatu a z vozíků. Dnes jsem našel 11 Kč. Také už jsem hubený. Vážím 80 kg a měřím 178 cm. Kromě toho hraji stále RPG hru Vampire is Fall Origine. Jsem 66 level. Měj se. Čau!

anonym

Rokio, dej sem prosím odkaz na tvůj slib.

Rokio

Insti: Slib jsem psal do soukromé pošty čtyřem uživatelům Odpovědi.cz.

anonym

Aha. A tys chtěl měsíc strávit bez odpovědí?

Rokio

Insti: Ano.

anonym

A to není možné? Ale ty bys tu chyběl.

zjentek

(;