Avatar uživatele
rrihamirek1

Kdo z techto uzivatelu je vam nejvice sympaticky svym chovanim a vystupovanim a proc?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 635 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Rokio

Nekdo uplne jiny - konkretne:

Aktuálně je to Filip.

Je upřímný a přitom slušný. Také je moc chytrý.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Aliendrone

Jednoznačně nejskvělejší, nejkrásnější, nejúžasnější etc. ALIENDRONE! :)
Twl přemýšlej, to už bych na tom musel být HODNĚ špatně, abych se zapomněl pochválit. Jak (s)prosté. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Nekdo uplne jiny - konkretne:

Je zde celá řada uživatelů, kteří odpovídají snad vždy správně, věcně a pohodově. Osobně bych si nedovolil sestavovat žebříček. Ten seznam by bl myslím i dost obsáhlý a určitě bych na někoho zapomněl.Konkrétní nikc tedy neuvedu, ale doufám že se tě nedotknu, když napíši, že ty do té TOP skupiny podlemého soudu nepatříš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

Annas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Disraeli

Nekdo uplne jiny - konkretne:

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Nekdo uplne jiny - konkretne:

sú to dvaja užívatelia annas a aliendrone.
obaja majú svojský nezameniteľný spôsob odpovedí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Nekdo uplne jiny - konkretne:

Otázka je nejapná, sugestivní a manipulativní.

Tohle není ani pánský klub, ani kavárna pro bydlenky po přechodu, které už mají vyřešen problém s tím, jak dosáhnout orgasmu, tak své „zkušenosti“ chtějí sdílet. Stejně tak to není zpovědnice, kam by se měl někdo chodit vyzpovídat ze svých, skutečných či imaginárních, objektivních či subjektivních, problémů a očekával, že se mu v ní dostane pochopení a podpory (i když to tady, občas, slouží i k tomuto účelu).

Uniká mi, proto, sedes materie toho, jak je jakkoli relevantní, je-li někdo někomu sympathický, či antipathický, a čím, a už vůbec postrádá immanentní logiku hodnotový soud o tom, jak se zde kdo chová nebo nechová, či vystupuje nebo nevystupuje.

Jde o web typu Questions & Answers, což vyplývá jak z jeho praesentace („odpověď na každou otázku“), tak VOP. Ano, jsou zde uživatelé, kteří primárně pokládají otázky, aniž by na dotazy vůbec nějak více odpovídali, pak jsou zde lidé, kteří pokládají otázky a hojně odpovídají na dotazy, aniž by však jejich odpovědi obvykle obsahovaly immanentní dávku relevantních faktů, koherence, a relevance k tomu, aby jak zadavateli, tak případným dalším uživatelům, jejich odpověď přinesla očekávaný a praesumovaný relevantní efekt. To ale, jaksi, patří ke koloritu a nepředstavuje jakýkoli problém, který by bylo potřeba jakkoli řešit.

Byla-li by otázka položena tak, čí otázky, či odpovědi, jsou nejrelevantnější, prosím, šlo by na ni pregnantně odpovědět. Pokud by byla položena tak, že by její materií byla informace, který uživatel je nejlepším partnerem v diskursu, opět, šlo by na ní relevantně odpovědět.

Je-li však otázka položena takto sugestivně, jejím jediným cílem je vyvolat svár mezi uživateli. Nic víc, nic míň. Jako, konec konců, prakticky všecky posty našeho několikanásobně ctihodného trolla a hatera.

Upravil/a: Filip84

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kazatel

Drap

Je to starý komunista a člověk přesně ví, co od něj může čekat, což se o ostatních říct nedá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Nekdo uplne jiny - konkretne:

Je jich spousta. Ty mezi ně nepatříš.

Upravil/a: GM

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dvorní šašek

Nekdo uplne jiny - konkretne:

Všichni, kteří odpovídají věcně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Annas

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Nominovala som 2 užívateľov, pretože
1 – v zmysle nariadení EU musí byť rovnomerné zastúpenie pohlaví (tu som váhala, príšelec z hviezd aliendrone jestvuje v ich hviezdokope rozlíšenie pohlaví?)
2 – generačné zastúpenie užívateľka annas z 2.generácie užívateľov a vesmíran aliendrone z predposlednej užívateľskej generácie

Avatar uživatele
aliendrone

led>>> Ó orchideo nejvzácnější, teď jste mě rozesmála. Vždycky jsem chtěl být tak KRÁSNĚ jedovatej, ale zjistil jsem, že to umí jen ŽENY (ty zrozené z pokolení Lilith)!
Pochybovat o mém pohlaví, hmm, KDYBYSTE byla muž, budu žádat SATISFACKY! ;) :)

No co, zůstanu u svého humpoláckého chrapounství, ve kterém si TAK libuji.
Za nominaci přirozeně po aliendronovsku NEDĚKUJI, tak nějak už pokládám za samozřejmé, že máte vkus a rozhled, tudíž neměla jste jinou možnost. ;) :D :D

Avatar uživatele
led

aliendrone do hodnotenia som vás pridala kvôli emancipácii mužov, aby mi niekto neobil genderové nariadenia EU o hlavu. No a náhodou vaše meno začína na písmeno „a“

Avatar uživatele
rrihamirek1

moudre rozhodnuti.

Avatar uživatele
rrihamirek1

Drap umim prijmout konstruktivni kritiku. Nedotknes. Vadi mi jen soustavne napadani a osocovani z neceho, co jsem neudelal. ;))

Nový příspěvek