Miroslavst

Kdo uzamkl moji otázku?

Zajímalo by mě proč a kdo uzamkl moji otázku, kde jsem se ptal monarchy co to je?
Může on sám tu otázku zamknout, že ostatní nemůžou odpovídat?

Nejlepší odpověď
Jahoda

Nejspíš to uzamkli administrátoři. Možná to porušilo kodex uživatle nebo to nebyla „otázka“. Nevím přesně, důvodů je několik. Pokud chcete osobně napsat administrátorům a zeptat se jich, napište jim na jejich e-mail info@odpovedi.cz + ještě mě napadá, jestli uživatel Monarcha nenahlásil Vaši otázku, která patřila jemu, jako závadnou. To je taky možné.

Další odpovědi
panenka

monarcha to uzamknout nemůže uzamkli to administrátoři z odpovědi protože se jednalo o porušení kodexu.pokud je otázka uzamčena odpovídat na ní se už nemůže

Michal

Pravděpodobně administrátor.