Rokio

Kdo uklízí lejna na dráhách?

Když pasažér ve vlaku musí vykonat přirozenou potřebu a jde na vlakové sociální zařízení, tak vznikne na kolejích hromádka.

Kdo je uklízí? Dostává případný uklízeč rizikový příplatek?

Nejlepší odpověď
dubraro

1/ Ve stanici nelze a pokud to udělá za jízdy, nevznikne hromádka, ale spíše hodně protažená placka. Nikdo to neuklízí, přirozeně se rozloží.
2/ Moderní vlaky mají fekální nádrž, stejně jako letadla nebo autobusy, která se při úklidu hygienicky vyprázdní.

Další odpovědi
autacek

Viděl si již někdy hovno rozmetáno pekelnou rychlostí? Tak proto se raději vyhýbej podcházení mostů, když po nich frčí vlak..

Kelt

To jsem rád, že dovedeš myslet i na obyčejné věci, které skutečně existují a ne na nebe , peklo, očistec.