zjentek

Kdo stojí za Googlem? Kdo je tím „nejvyšším“?

Pořád slyším jen jména třech „nižších nejvyšších“, kteří by vedle Googlu mohli být jaksi nicotní, když na to nakonec přijde. Jedná se o ty, kteří stojí za Amazonem, Facebookem (atlas hub) a Microsoftem. Ale KDO JE TÍM NEJVYŠŠÍM, který stojí za neomezeným Googlem? Kdo je tím, který dnes určuje hranice našeho soukromí? Proč se jeho jméno tolik neskloňuje? Bude a tato naše elektronická budoucnost obestřena tajemstvími? Budeme i zde opět v rukou Židů, templářů…?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Nejvyšším šéfem Google (poté, co z pozice CEO odstoupil spoluzakladatel Larry Page) je Sundar Pichai (vyslovováno Sundár Pičai).

Další odpovědi
anonym

Holding Alphabet, Inc.

https://bit.ly/33nHBFQ … resp. jeho zakladatelé a vlastníci.

zjentek

Pepa25: Pičaj je jen výkonný ředitel, ale… kdo za Googlem skutečně stojí?