Kryšpín

Kdo sponzoruje Milion chvilek?

Dostal jsem od zaměstnanců dotaz, zda je na těchto akcích zdarma občerstvení, včetně pivka případně která bude poblíž že tam nakouknou.

Odpovědi
Edison

Tuhle byla o demonstracích, které pořádají reprtáž v bedně. Prý z darů. A celkem slušných. Něco se dá najít na soc. sítích. S nastupující sezonou ovšem očekávají pokles příjmů.

Alesh

Jo, je vidět, jakou máš motivaci jít na nějaký mítink, pro koblihu nebo kuřátko to se musíš jít nechat koupit jinam.
Jinak není zas takový problém to vygooglit.

Zdroj: https://ib.fi­o.cz/ib/transpa­rent?a=20201117

Radovan R

Ten kdo chce do vlády. Kdo jinej?
Najde si bandu užitečných idiotů, jednotící ideu na který utáhne naivní část stádečka, trochu peněz zainvestuje přes neprůhledný kanály, představí nějakýho panáka, kterýho strčí na nějakej post a tam panák bude plnit příkazy. Umění vládnout .
Já se spíš divim, kolik lidí se nechá takhle dobrovolně zneužívat, ale jestli tam maj buřty, koblihy a pivo grátis, jdu příště taky ( :

Pepa25

Stačí použít google. Jak píše Alesh, mají transparetní účet, ze kterého vyplývají dary fyzických osob. Byl o tom také článek na Echo24, viz odkaz

Žádné občerstvení pokud vím, nikde nebylo, náklady jsou letáky, pódia, ozvučení, obrazovky …

Zdroj: https://www.echo24­.cz/a/STfck/de­monstrace-na-vaclavaku-nas-stala-400-tisic-vse-je-hrazeno-z-daru-rika-minar