rynek878

Kdo se chce připojit s gratulací Panence?

gratuluji k postupu mezi "stříbrné"uživatele

Nejlepší odpověď
annas

Vítám mezi stříbrné uživatele.

Další odpovědi
Luss

Jasne ze gratuluju!

BENYTA

Panenka je stříbrná zaslouženě,bla­hopřeji.
A co quentos,nezapoměli jste na něj,mám dojem,že už se mu tam také blýská stříbrná hvězda…

annas

Benyto, Quentose jste přehlédla. Rovněž se mu gratulovalo.

ten který je

Gratuluji panence a doufám že s námi zůstane.Také bych chtěl panence poděkovat za užitečné rady a odpovědi.

takhlene

Také gratuluji…

vagra

Blahopřeji ke stříbrnému metálu!
Jen tak dál!

rynek878

omlouvám se ostatním,já jsem tu otázku opravdu uzavřít nechtěl,když jsem ji zadal znovu,tak ji Admini smázli,SORRY.
P.S.jelikož otázky nepokládám,tak jsem si neuvědomil,že otázku uzavřu ohodnocením,toť vše.

kropitko

Já myslím,že se nic neděje. Chápu administrátory,tak­hle by jsme si tu nahrabali bodíky za nic. Myslím,že tato forma ke gratulacím naprosto postačí.

rynek878

díky kropítko za útěchu.

kropitko

Také samozřejmě gratuluji. A si přeji,aby tu panenka s námi vydržela a přeju jí,aby těch dalších 5000 získala co nejrychleji.

anonym

A ja take panenko,dekuji za rady a uzitecne odpovedi,jsi fajn a dik.