dust8

Kdo nosí na jednání šortky?

Nejlepší odpověď
Kepler

Pokud jde o jednání politické a závažné, pak jsem prostřednictvím filmu viděl jak takto jedná britský místokrál s místním turbanem v Indii, nebo francouzský guvernér na Tahiti s místním srdečným šamanem. Koule se musí za tropických teplot větrat! Oni si je taky větrají.

Další odpovědi
mosoj

Na jednání sousedské rady chodím i v trenýrkách.

nyjono

Záleží na tom, jak ty šortky vapadají, s kým jednám a vůbec, co to je za jednání.
Některé je více, jiné méně ofiální nebo důležité. Někdy se to hodí a etiketa připouští, jindy ne.

nyjono

Keplere, jiné to je na Tahiti nebo v Indii a jiné v klimatizovaném hotelu v Evropě.
Nebo ČR.

Kepler

To je pravda, přesto i v klimatizovaném hotelu každý nosí svůj tradiční šat.