postcd

Kdo nechal pojmenovat letiště po tom pánovi?

Letiště Václava Havla

nebylo by lepší to dát třeba na:

Letiště Praha ?

Nejlepší odpověď
quentos

inciátorem nápadu byl režisér Fero Fenič.

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Le­ti%C5%A1t%C4%9B_V%C3%A1c­lava_Havla_Pra­ha

lepší by to nebylo, protože celkově je letišť v Praze víc.

Další odpovědi
anonym

Jsou mezi námi lidé, kteří si myslí, že Havel byl ten nejlepší a nějak nemohou pochopit, že Havel byl stejný lhář jako Zápotocký.
A je to stejné jako za komunistů, pojmenovávají se všelijaké ulice či zařízení po potentátech z toho režimu.

štamgast

To víš, že nejlepší by bylo nechat původní název „Letiště Praha-Ruzyňe“. Ale lidi si to vydupali a holt teď máme tohle. Já stejně budu dál říkat ruzyňské letiště protože jsem na to zvyklej. Nevím k čemu to vůbec je, stejně 80% cizinců neví kdo Havel byl.

da ny

Letiště Ruzyně :)
název přežil i komunisty, kdo ví, jakých názvů se ještě dočká ;)

zjentek

buď vděčnej za to co je. Taky jsme mohli mít letiště Vladimíra Špidly a nebo třeba Paroubkovo letiště, nebo letiště Tajtrlíků ..pro lepší orientaci civilizovanýho svě­ta

MonkeyKing

Nějak vůl, protože takhle je to zbytečně zdlouhavý a trapný, jak si hrajou na JFK letiště.

Kura

Abshintopravdo­láskařovo letiště mě totiž neprošlo.
Moc dlouhý název.

setapouch

Jmena hloupejch na vsech sloupech. A davaji je tam obvykle ti, kteri sami jsou tak hloupi, ze kdyby byla soutez hlupaku, skoncili by druzi, protoze jsou tak hloupi, ze nedokazi ani vyhrat.

Lamalam

štamgast a dany > to letiště se nikdy nejmenovalo " Letiště Praha – Ruzyně" ani „Letiště Ruzyně“, Kde jste to vzali? Oficiální název byl vždy „Letiště Praha“.