Avatar uživatele
Zlatý

Kdo nebo co jsou influencerové/influenceři?

A být influencerem je něco pozitivního, či negativního?

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Hlavní otázka
http://wiki.knihovna.cz/…

K podotázce

Jak na dobrou spolupráci s influencery – youtubeři, instagrameři a blogeři

"Influencer marketing poslední roky nabírá na popularitě. Některé značky mají skoro pocit, že pokud nespolupracují s influencery, jako by vůbec nebyly. Jak je tomu ale doopravdy?

!Spolupracovat s instagramery, youtubery a blogery může být pro značky opravdu prospěšný tah, při nevhodné spolupráci ale můžete utopit spoustu peněz bez viditelného výsledku. V těch nejhorších případech může být vaše značka i poškozena. atd.

Více se dovíte v odkazu

https://powerofdoing.blog/…

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Význam a původ slova influencer má původ v anglickém jazyce a je odvozeno od výrazu influence (vliv). Slovo influencer popisuje jednak jev, skutečnost či záležitost, mající určitý vliv a dopad na danou situaci. Druhý význam influencera je vlastní člověku, jenž má určitý vliv, čili svými názory, postoji a myšlenkami dokáže působit na druhé lidi (uživatele, zákazníky…). Influencerem může být kupříkladu osobnost z veřejného života (tv herec, politický činitel, moderátor apod.) nebo člen různých skupin a komunit. V současném prostředí virtuálních komunikací se prosazují také nezávislí influenceři, kteří svou popularitu a tím i vliv získávají především pomocí sociálních sítí (, , ) nebo různých blogů (webových stránek prezentující hodnoty, názory a postoje jedince). Zvláštním druhem osobnosti je tzv. informal inluencer, též nazývaný jako skrytý influencer. Jedná se o zaměstanance podniku, který má vliv na své kolegy a spolupracovníky. S jeho pomocí může management podniku čelit různým vnitropodnikovým hrozbám a náladám. Tento influencer (nemusí se nutně jednat o jednotlivce) může být původcem pozitivních změn, nebo může naopak pomoci předejít nežádoucím změnám. Jeho vliv spočívá zejména ve schopnosti podporovat své kolegy, vytvářet dobré pracovní a společenské vztahy a tímto i posilovat morálku a víru v budoucnost firmy. :-))
Podrobněji: http://wiki.knihovna.cz/…


Avatar uživatele
Bronzový

Avatar uživatele
Bronzový

Každý, kdo má nějakou větší fanouškovskou základnu. Na slovo influencer je starší generace jaksi alergická. Ale za influencera se dá považovat i například Jaromír Jágr, Leoš Mareš, nebo Karel Gott,...


Avatar uživatele
Zlatý

Nemusím chodit daleko, abych předvedl NÁZORNOU UKÁZKU! Je to KEPLER!

Svým bezprecedentně chlívným, neukojitelně požitkářským přístupem k životu (velmi úzce zaměřeným na jedinou věc) už nakazil mnohé zdejší respondenty. Podívej na diskuzi ZDE > https://www.odpovedi.cz/… ! Já vím, led je holčina hanbatá tak jako tak (venkoncem to jako démonická siréna/divoženka má v popisu práce), OK, ale co třeba Dochy? Jeho pragmaticky zajímal vždy jen jediný okruh - problematika kterak co nejúsporněji a nejefektivněji vykopnout zuby dlužníkovi, který se opozdil se splátkou. No a TEĎ jak vidíš i on podlehl zhoubnému vlivu a přidává se ke "klínovým spekulacím" mravního erotozpustlíka Keplera! Už tomu rozumíš? ;) :D :D


Avatar uživatele
Registrovaný

Influencer je ten kdo má hodně fanoušků, je sledovaný na různých sítích a dělá reklamy všemožným produktům


Avatar uživatele
Zlatý

Influencer je kdokoliv koho početná skupina lidí (fanoušků) chce napodobovat (inspirovat se jeho názory), a který zkrátka dokáže mnoho lidí ovlivnit ať už pozitivním či negativním způsobem, ať už z dobrého úmyslu či jen za úplatu.

Ten který ovlivňuje fanoušky za úplatu pak už není jen influencer ale "influencer - prodejná děv**" :-) Takový ve svých videích na youtube obvykle nějak nenápadně propaguje nebo jen viditelně nosí předražené hadry, boty, luxusní značky telefonů, hodinek, ... prostě dělá reklamu no a fanoušci mu naivně věří každé slovo.


Avatar uživatele
Bronzový

Myslím si, že influencer je tvor pro normální lidi naprosto nepotřebný.

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Zlatý

zjentek

Nyjo,no, KDYBYCH používal google, tak by tady asi nevznikla otázka. Víme? Aha? (;.

Avatar uživatele
Bronzový

nyjono

Otázek je tady mraky, které vygooglit moc nejde. Víme? Aha? (;.

Avatar uživatele
Zlatý

zjentek

(;.

Avatar uživatele
Zlatý

ge0rge

ale houby, odkud si myslíte že odpovídající berou ta moudra když vám odpovědi servírují pod nost ... vyhledají je prostě na googlu za vás.

 

Zajímavé otázky v kategorii Věda

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 4245
Zlatý Kepler 1982
Zlatý Drap 1711
Zlatý quentos 1583
Zlatý mosoj 1521
Zlatý led 943
Zlatý marci1 935
Zlatý Lamalam 717
Zlatý gecco 709
Zlatý ivzez 661

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.