Avatar uživatele
dust8

Jaké šance byste si dali být jako voják vysazený 6. června 1944 v rámci Operace Overlord na Omaha Beach v Normandii?

pixabay: https://cdn.pi­xabay.com/pho­to/2015/11/16/17/31/nor­mandy-1046101_1280.jpg

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 1729 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Jsem ALIENDRONE, mně by se NIC nestalo! Kulky by se mne netkly, všechny našlápnuté miny by selhávaly a tak by to šlo dál a dál až do konce (vytlačení
Němců). Pak bych si při výdeji žrasa zvrhl ešus s horkou polévkou do klína. :(

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dubraro

Vzhledem ke své fyzické kondici nulové.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
dust8

aliendrone: Tušil jsem u ufonech hodně. Jako, že vydrží všechno, ale to, že je vykolení vylitá horká polévka do klína, tak to jsem netušil. Díky za info. Alespoň vím, že mám uvařit hodně polévky až dojde k invazi ufounů na zemi.

před 1729 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Tak toto si náš alík, prepáčte aliendrone, nezaslúžil.
Jemu neprekážala tá polievka, ale skrat, ktorý spôsobila.

před 1729 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1729 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Tak to si budu pamatovat. Já si myslel, že je bude mít lépe chráněné a ono mu tam normálně zatéká když sedí… Možná to půjde i když stojí, jen je třeba se k němu dostat zezadu 😉

před 1729 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

:) Všichni jste na omylu! Myslel jsem to pochopitelně tak, že škoda té polévky. No, je vidět, jak zde každý podléhá chlívnému vlivu Keplera! ;) :D :D

před 1729 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Sím tě nemachruj! Když hrozí déšť, tak pro jistotu radši chodíš po Praze ve velké prcgumě.

před 1728 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Chápu s ohledem na tvé zaměření a priority, že ti to tak může připadat. Nicméně to, že je něco z gumoplastu a navléká se to na sebe ještě automaticky neznamená, že jde „velkou šprcku“.

Pláštěnku nosí lidé na ochranu před deštěm, aliendrone ji má jako součást taktického maskování za deště, nic záhadného na tom není. ;) :D :D

před 1726 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek