blackgirl

Kdo má rád „metal“?

Odpovědi
aliendrone

Pokud je HEAVY, tak já ANO! Mám dokonce takové ty černé placaté věci, které se cpaly na přístroj zvaný gramofon od supiny „AC bouřka DC“ a mnohých jiných! ;) :D :D

dr.luha

Tak třeba vyznavači náboženství míru:
https://youtu­.be/BGhEBmXT6M8

cochee

Metal může být oblíben napříč spektrem milovníků hudby. Vymyslíš-li si nějakou vlastnost posluchače metalu, je jisté, že existuje i jiný posluchač metalu s naprosto opačnou vlastností. Nechápu akorát, proč to slovo metal máš v uvozovkách. Copak hip-hop, dechovka, opera, disco, drum'n'bass se taky píšou s uvozovkami?

quentos

Takových je, procentuální statistiku obyvatel ale asi zatím nikdo nedělal.
Já z metalu můžu jenom něco – symphonic metal typu Nightwish, vzácně i něco z black metalu (Cradle of Filth)…

Arne1

Jak co… Například Ancient Bards mají nádhernou muziku

nyjono

Ňáký lidi ádi poslouchají tento hudební styl.
Ale co to je za lidi, neví. Jsou různý.

peterd108

Co je ti do toho??