Marast

Jaký máte vztah k metalové hudbě?

Co vám na samotné tvrdé hudbě, případně lidech, kteří se o ní zajímají, vadí a co se vám na ní zase naopak líbí?

Nejlepší odpověď
Drap

Neutrální. Je to věc každého, která hudba se mu líbí a kterou chce poslouchat. Proč bych si měl vytvářet k jednotlivým žánrům nějaký vztah.

Další odpovědi
Nerevarin

Kladný. Ale metal má mnoho odrůd a ne všechny se mi líběj a tak to má asi většina lidí. Třeba nemám rád uječenej heavy metal. Na metalu mám rád energii, určitou naštvanost a tvrdej zvuk, to se ví. Většina metaláků co jsem poznal, jsou inteligentní lidé, ale občas docela komplikovaní. Asi nejvíc vyhranění bývají black metaláci.

ten který je

Jak už zde bylo napsáno metal má mnoho odrůd.Já osobně mám rád začátky heavymetalu, tzv.NWOBHM.Dále mám některé doom metalové kapely nebo gothic metalové kapely.Jak které.Nemám rád uječený německý speed metal.
Jinak ze svého okolí znám spoustu lidí kteří chodí oblékáni jako metalisti,samá kůže,řetízky atd. a když se jich zeptám kdo to byli Beatles nebo Rolling Stones tak vědí prd.Jsou to jen pozéři.Na druhou stranu znám dost lidí kteří nějak nevybočují v oblékání a jsou to praví rockeři tělem i duší.
Doplňuji:
Oprava:Dále mám rád.

motlajs

Některou hudbu poslouchat dlouhodobě.....a nemusí to být zrovna metal…

…a vzhledem k tomu, že máme jako duše „VOŽÍTKA“ z XX procent vody (a co tak třeba mozek…):

http://www.le­cenibezchemie­.cz/Voda/voda4­.htm
http://www.be­lousovi.cz/vo­da/index.htm