karbo

Jaký je váš názor???Metalová hudba.

Spoustu lidí nás odsuzuje,že jsme alkoholici,feťáci atd…
Ale ono to tak vůbec není.Je to spoustu práce,zkoušení a schánění sponzorů.Muzika osloví každého a vím,že názory
budou různé.I když hraji toto,i já si rád poslechnu třeba ,,Elány".Jediná neřest je,že máme delší vlasy,tetování apod.,je jen fikce určená na koncert.
http://youtube­.com/watch?v=nVyk­dPojkLg
Doplňuji:
Paní ,,burák" zajímalo by mě jak by se k této otázce vyjádřil váš manžel.Ty sluchátka je dobré řešení.

Nejlepší odpověď
Jahoda

Já lidi podle typu hudby, který poslouchají, neodsuzuji! Proč bych měla? Jinak můj muž ho poslouchá velmi rád. Když je doma, jede u nás metal furt, takže já jsem si na to víceméně zvykla. Už mi to tak nevadí. Některé písničky nejsou nejhorší, takže se do nich zaposlouchám i já. Jak říká Toruk: Pokud to není vulgární, rasistické apod., nevadí mi to 😄

Další odpovědi
anonym

podle hudby je kravina odsuzovat lidi,ja ji sice nemusim trha mi to usi,nicmene muj manzel ano,a to je sranda kdyz nekam jedeme autem tak se dohadujeme co budeme poslouchat,nedavno jsem mu k narozeninam z legrace koupila takove ty prave"Otikove sluchatka
Doplňuji:
to same se rika o motorkarich,a presto tetovana nejsem,nasili neuznavam a na motorce si rada zaradim i jako dama v letech

Toruk

Můj názor na metal je pozitivní, mám jej rád, pokud se projekce této hudby nemísí s perverzí, nebo vulgárností.

ten který je

Metalová hudba se rozrostla do mnoha větví jako je speed metal,trash metal,black metal,gothic metal,HC,nu metal a spousta dalších druhů a poddruhů.Metalové kapely poslouchám spíše z toho základního kmene,tedy když začala éra NWOBHM.Jinak nechápu některé hudební kritiky co označují klasické rockové kapely jako třeba Led Zeppelin za metalovou hudbu.A co se týče tetování,dlouhých vlasů a jiné image,tak já říkám že image je na nic.Znám mnoho lidí s vizáží tvrdého rockera a přitom ani nevědí kdo to byli Beatles nebo Rolling Stones.

PostApMan

Upřímně tento styl nemám dvakrát v lásce, ale s lidmi kteří jej poslouchají každodenně, se bavím a přijdou mi normální, znám i dva tři lidi co metal hrají (přimo nějaký typ, ale nevím jak se jmenuje) a ano mají dlouhé vlasy a ano dva z nich mají tetování, ale dneska je to úplně jedno, každý má nějaký styl často doprovázený hudbou. Nijak je neodsuzuji, ale tento typ hudby nevyhledávám. A na to aby byl někdo alkoholik nebo feťák nemusí to být hned metalák, to je o člověku ne o hudbě ;)