plebs

Kdo má pravděpodobně větší pravdu o válce na UA, Ukrajina vyhraje a válka skončí brzy?

Premiér zpráva Dnes 18.09, lidé v České republice se nemusí bát žádného válečného konfliktu.
Gen. Pavel připravme se na nejhorší.
Náčelník generální štábu gen. Řehka, válka v Evropě je možná případně by se muselo částečně mobilizovat.

Nejlepší odpověď
paul1

Je asi zapotřebí očekávat nejlepší a připravit se raději na nejhorší.

Další odpovědi
Disraeli

Není ani tak podstatné, jak je na tom situace právě teď. Vše záleží hlavně na tom, jak daleko to zajde… Těch předpokládaných možností je totiž hodně (lepších, horších, neutrálních i katastrofálních).

zjentek

Pro mě je důležité vědět kterým směrem poletí první kulky vystřílené mými prsty a to MOC DOBŘE VÍM!

plebs

Já věřím premiéru nedávno prohlásil jsme ve válce a nyní se již války nemusíme bát ještě bude záležet jak to ohodnotí vynikající paní Černochová.

Psychotic

No, statistika říká, že do vlastní hlavy.

Psychotic

Pro: zjentek

zjentek

Psychotic, ty bys „šel“ prvý a s tebou celá statistika. Začalo by být na Zemi hezky.