Kdo je autorem kreseb/ilustrací ve filmu Konec básníků v čechách ?

JAK SVĚT PŘICHÁZÍ O BÁSNÍKY, JAK BÁSNÍCI PŘICHÁZEJÍ O ILUZE,JAK BÁSNÍKŮM CHUTNÁ ŽIVOT, …

foto
http://img.csfd­.cz/posters/0/5253_1­.jpg

Nejlepší odpověď
tuCZek

není to Adolf Born?

Luss

ne tak docela!
A.Born se podílel jen na dílech Jak basníci přicházejí o iluze a Konec básníků v Čechách.

Jak svět přichází o básníky je S.Holý (m.j. ten co dělal výtvarně Studio Kamarád, Jů a Helé, Mufa atd.) a film Jak básníkům chutná život, tak tam byl výtvarníkem Jiří Šalamoun (ten co dělal Maxipsa Fíka). Vždyť to je na první pohled vidět že to všechno není jeden výtrvarník :)