Kelt

Kdo hrál v pohádce Řachanda?

Vím, že si mohu najít na internetu daný film a tam zjistím herce. Nejsou ale uvedeni ty, kdo hrají lesní postavy. Postupně zjišťuji kdo hrál zelené lesní „holky“, ale kdo hrál hejkala, tři skřítky a další nemohu najít. Nechce se mi věřit, že by to byly postavy vytvořené v počítači. Děkuji.

Odpovědi
novvem

Na konci filmu jsou vždy uvedeni všichni, kdo se na něm podíleli. V titulcích jsou všichni herci co tam hráli. Obvykle bývá uvedeno, kdo koho hrál.