Kazatel

Kdo dnes nejvíc vydělává na ukrajinské „krizi“?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Rozhodně politici a masmedia: ti přešli plynule od strašení covidem ke strašení válkou. Stejné schéma: vyděsit, pak dát dobrou radu, nabádat k poslušnosti. Lidi potom zobou z ruky, chudáci.

Další odpovědi
_Bůh_

No na Ukrajině je teď válka, takže těžko říct, jakou krizi máte na mysli. Jinými slovy, nikdo úplně moc nevydělává.

EKSOT123

Těžko do toho vidět, navíc jsem se po tom nějak nepídil. Úplně laicky bych tipoval, že nejprve na tom vydělávali ti, kdo iniciovali Majdan a převrat. Zřejmě se jedná z velké části o potomky Banderovců a podobných skupin, kteří se tam s tímto plánem stáhli z Kanady a ze světa. Těch 5 mld. dolarů, co na to tenkrát dostali, je docela dobrý základ, aby tam obsadili výhodné pozice, příp. čekali na své uplatnění ve správě Evropské Unie v budoucnu. K dalším, co by na tom zřejmě mohli výhledově vydělat, tipuji USA, protože Evropa po ztrátě ruských trhů bude víc potřebovat ty americké a samozřejmě Čína, které se víc otevřou trhy ruské.

paul1

Hrozivější je, kdo prodělává. A to je, resp. v blízké době bude celá Evropa.

Kryšpín

Zbrojaři Kanada, USA, Anglie, Německo Česko vyzkouší se staré zbraně a nové se ještě více budou vyrábět no a samozřejmě Rusko po skončení války se tam začne financovat..

Kryšpín

Exot 123 kde lze dohledat něco podrobnějšího o Majdanu.

hapiky

Ametyst: Takové bláboly jděte přednášet do mateřské školky. Sama jim nevěříte.
Jestli na tom někdo vydělá, tak politický kapitál vytřískají jen proruští trollové.

Ametyst

Hapiky: proč musíme všichni vidět svět černobíle? Nezobal jste z ruky masmediim, když strašila mrtvolami v mrazacích na ulici? Lidi se hrnuli na očkování. Vy se chytáte jednotlivostí, neschopný udělat si širší obraz o událostech. V čem nemám pravdu? Říct na rozumnou úvahu, že je blábol, je jedna věc. Druhá věc je přinést důkaz o vaší pravdě. Pokud nedokážete diskutovat, ale jen osočovat, tím nikoho fakt nepřesvědčíte. Radši mě ignorujte.