zjentek

kdo bude ve svým životě zdravější ..nekuřák z kuřačky a nebo kuřák z nekuřačky?

Nejlepší odpověď
marci1

Nejzdravější bude nekuřák z nekuřačky ! 🙂

Další odpovědi
gecco

Pokud bude i výtečně predisponovaný nekuřák z nekuřačky pracovat třeba jako ´rubač na předku´, stejně si silikózu přivodí…
😉

Agneta

To je fakt strašná otázka z kategorie černého humoru…oba na tom budou chudáci stejně(- i v příp. heroinu? no hrůza).

arygnoc

máte to popletené.
fajčiar [kuřák] neznamená automaticky chorý, nezdravý, a nefajčiar [nekuřák] zdravý.
mnohokrát je to práve naopak.

;-Q

zjentek

arygnoc, myslet znamená hovno vědět ..proto se ptám

arygnoc

bohužiaľ to je realita – zomiera viac „zdravých“ nefajčiarov ako „chorých“ fajčiarov a to i na tzv. „fajčiarske neduhy“.

videli ste niekde niekedy pitevnú správu s dôvodom smrti „fajčenie“ [kouření]?

;-Q

ad, „myslet znamená hovno vědět“ – nesúďte podľa seba, to čo platí pre vás, zákonite neplatí pre druhých.

zjentek

marco1: fáákt?

zjentek

..že vy mně to nechcete říct!