Eloška

Kdo bere nejvíc?

Zajímalo by mě, jaké zaměstnání je nejlépe placené ? Pokud nepočítáme podnikatele, obchodníky a soukromníky atd.. Kolik má např. učitel ??

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Bohužel odpovědi na tuto otázku se nezúčastním, jelikož vím, že bych za ni schytal velkou nadávku a velké množství palců ukazujících dolu. Ano, kdo z „normálních“ lidí bere hodně vím.

Další odpovědi
Marunka

Já viděla pásku učitele základní školy, který chodí do školy až na devátou v poledne je doma a odpoledne už chodí z „práce“ kolem druhé až třetí a měl tam 24000 čistého. Takže to je síla!!
A k tomu prázdniny, každou chvíli volno. to bych brala taky. a prý se mají špatně.
Rukama makat za minimální mzdu bych jim přála a ne furt nadávat.

Wareg

Tak učitelka na ZŠ, kterou znám já, bere sotva 13–14 000 ČISTÉHO !!!

Nejvíc berou určitě piloti, právníci, politici, manažer ČEZu a ostatní manažeři obrovských společností, určitý okruh doktorů (neurochirurgové, kardiologové, plastici…), ředitelé státních podniků (Česká pošta, České dráhy…)…

Tombik

Málo…jinak dobře placeni jsou (kvalitní) právníci, piloti, architekti…

Lucimia

Nevím přesně, asi poslanci.
Zdravotníci ani učitelé to rozhodně nejsou…

kuldas7

nevím kolim si vydělávají lidé z nejvyšších míst,ale mám známého který bydlí v praze a pracoval jako horník. Ted již 15 let je nezávislý vlastník podnikání a dostává od firmy 500000měsíčně. Navíc má realitní kancelář a jeho měsíční příjmy jsou okolo 2500000 nezdaněného měsíčně

standa

To Miroslav:

Nerozumím, co jste svým ´moudrým´ příspěvkem chtěl řící…
„Ano, kdo z ´normálních´ lidí bere hodně vím.“
…pokuste se to vysvětlit.

mosoj

Miroslavst : To si děláte legraci?
Odpovědi se nezůčastním, ale pro jistotu to sem prásknu.