Rog

Kde získať prax v HR?

Ahoj.
Už dlhší čas si sledujem pracovné ponuky a zaujala ma práca v HR – nábor. Všimol som si že nemajú nejak vysoké nároky na dosiahnuté vzdelanie – často požadujú len SŠ s maturitou. Problém je že vždy vyžadujú minimálne 1–2 roky praxe aj na junior pozície. Ako sa dá takáto prax ziskať? Poprípade, pomohlo by štúdium VOŠ zamerané na personálne riadenie? Vďaka.

Odpovědi
elkon

Nevím, co je HR.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

elkon: Obvykle HR=human resources (ti co shánějí materiál do mlýnku n maso, kterému se říká zaměstnání). kdysi se tomu říkávalo personální oddělení.

Rog

Presne tak, vďaka za vysvetlenie :)