L_85

Kde všude je pro vstup nutné mít nyní negativní test na covid?

Ahoj, nedokážu nikde najít kompletní výpis míst, kde je/může být požadován negativní test na covid. Díky za pomoc! 🙂

Odpovědi
Pepa25

Strikně vzato nikde, protože platí režím O-N-T (Očkování – prodělaná Nemoc – Test), kde jsou všechny tyto složky rovnocenné, viz odkaz.
Zároveň jsou tam provozovny služeb vyjmenovány…

Zdroj: https://covid­.gov.cz/situa­ce/onemocneni-obecne-o-opatrenich/system-o-n-t-ockovani-prodelana-nemoc-test

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

elkon

Toto už nemusím řešit, mám certifikát o očkování, takže se nemusím strachovat, jestli někam můžu, nebo ne.