zjentek

Kde včera či dnes napadl sníh?

Dnes, 13. dubna 2021… uveďte prosím lokalitu.

Odpovědi
Nassin

Uvádím oblast/místo:

Pacov – 10 cm mokrého sněhu.

Kelt

U nás napadl, ale lokalitu neuvedu

Prostě já...

U nás napadl, ale lokalitu neuvedu

jirka F

Uvádím oblast/místo:

Ústí nad Orlicí poprašek.

EKSOT123

Uvádím oblast/místo:

Vyšší polohy Třebíčska. Sněhu se tu drží jen asi 5 cm, protože rychle taje. Ale celkem intenzívně sněží už od včera. V příkopech a u krajnic slušné sněhové jazyky a závěje. Ale samotná Třebíč je bez sněhu. (Radost mě to nedělá, plánuji i dnes sázet v lese, protože toho mám moc k výsadbě. Jenže kdyby aspoň na pár hodin přestalo, budu jak hastrman.)

GM

Uvádím oblast/místo:

Velmez – jemně sněží od včerejšího odpoledne, ale sníh neleží, hned taje.

Ametyst

Vidím to ještě jinak

Ne Včera či dnes,;ale Včera i dnes. Jsme uprostred zimy v Orličkách.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

Kdy už konečně přijde to globální oteplování?