Complex

Kde v ČR dávají lišky dobrou noc?

Nejlepší odpověď
annas

Někde v myslivně o samotě – l „išky dávají dobrou noc a zajíci dobré jitro.“ Může to být lese třeba u liščí nory.

Nebo nejen v obci Vystrkov, v Horní Dolní, Kotěhůklách, ale v jiné malé dědince, kde žije málo obyvatel,. není zde obchod, autobusové spojení minimální, kde „chcípl pes.“

Ale může t jít i některé větší větší město,. klteré zaplavilo mnoho lstivých lišáků či lišek, kteří neklradou jen slepice.

„Tam dávají lišky dobrou noc a zloději dobré jitro. Je to chudý kraj, bída s nouzí se tam vodí za ruce, hlad se s lidmi líbá a lišky jim dávají dobrou noc! Tam snad už je svět zatlučený prkny“

http://webcache­.googleusercon­tent.com/sear­ch?q=cache:Zl6vO­AJaTq4J:www.mo­niclarey.ml/lis­ky-dobrou-noc-ID-4075.pdf+&cd=1&h­l=cs&ct=clnk&gl=cz&cli­ent=firefox-b-d

Další odpovědi
Edison

V Brně. Ale jedině ve dvou, protože v takovym zapadákově by se samy bály.

aliendrone

V Praze NIKDE, ale je tu spousta lokalit, kde chcípl pes. ;) :D :D

Mc Merkurion

… neřeknu ti kde, ale skoro každou noc mi ji dávaj (loni měla tři pěkný liščátka a brala je s sebou) …