Miroslavst

Nevíte kde přesně se nachází to místo?

Kde dávají lišky dobrou noc?

Nejlepší odpověď
verka

Je to kousek, co bys kamenem dohodil. Tuhle mi jedna na dobrou řekla, co si myslí o lidech:
„Lidé,“ řekla liška, „mají pušky a loví zvířata. To je hrozně nepříjemné. Pěstují také slepice. Je to jejich jediný zájem. Hledáš slepice?“

Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Další odpovědi
GM

Já vím, jezdím tak za kamarádkou. Je to vesnička, kde skoro končí svět. V noci tam nemůžu spát kvůli tichu. Nemůžu veřejně jmenovat, aby se místní obyvatelé neurazili. Na rozhraní 3 okresů – Třebíč, Žďár n. Sáz. a Brno-venkov.

led

v Orsku 51°13´06" Sev 58°37´13" Vých.

ladyhawke

Tak to náhodou vím, na Prostějovsku je titěrná vesnička jménem Krumsín, pak se zajíždí na Prostějovičky, dál už ani bus nejede a místní village-image(s) tvrdí, že dál už dávají lišky dobrou noc.