sgr

kde stáhnout filmy s cz dabingem v HD kvalitě ?

neví někdo kde bych mohl stáhnout nebo se podívat na filmy v HD kvalitě mimo ulož to.

Odpovědi
NotFound

Buď zkus různá warfóra (warforum.cz a podobná), nebo torrenty. Ale warfora stejně budou nejspíše odkazovat na podobné sdílecí servery. A torrenty se v češtině objevují na různých českých trackerech. Ale pozor – používání torrentů na stahování hudby a filmů je u nás nelegální – současně se totiž také sdílí dál.
Pokud se ti film bude líbit, tak podpoř tvůrce a kup si ho.

nnln

Pokud můžu poradit, tak já stahuju filmy na http://www.he­llspy.cz/?d=57e368 Je tam víc filmů / seriálů než například na ulož.to a za 1 SMS máte vystaráno na měsíce stahování v super rychlosti.