22aa

Odkud stáhnout na iPod filmy jinde než z iTunes?

Dobrý den.
Nemůžu vůbec najít filmy do ipodu ke stažení zdarma.
sice jde to vyřešit converterem ale avc přestal pracovat
a nebudu přes itunes dávat za video pro ipod touch 70kč který by nešel pro ipod nano.
Kde mám prosím stáhnout filmy pro ipod jinde než na itunes kde bych si musil koupit dotykovou sračku za 2dny rozbitou jménem ipod touch za 7000 kč zlodějům.
Nebo platit za širokoúhlý film kterým si bych zkazil oči za 70 kč.

Děkuji. 22aa.

Kde stáhnout filmy na ipod jinde než na itunes?

..

Odpovědi
Michaela66

Tak doporučila bych torrentové servery 1337×.to a rarbg.to, ale nevím, zda mi takový komentář admin (již opět) nesmaže. A to ačkoli torrentové servery sami o sobě nic neporušují, naopak se zcela legálně prodávají vylepšené verze torrentového softwaru (např. uTorrent Pro apod). Kdyby torrent servery něco porušovali, tak s takovou návštěvností, jakou mají, by je americká vláda dávno zmrazila (většina jich sídlí právě v US).

Netuším ale tedy, jak je to s převodem do ipodu, jistě však existuje vícero convertorů.