ShyDoe

Kde si půjčit saně a dva koně?

Chtěla bych mamince k vánocům splnit její sen – projíždku zasněženými alejemi nebo přírodou na saních tažených dvema koňmi – jako v Mrazíkovi nebo Popelce…
Nevíte, kde by se to dalo v jihočesku zařídit nebo někde ty saně a dva koně zapůjčit (samozřejmě i s kočím :D )

Odpovědi
gecco

JČ? – orientuj se na turisticky významná místa na Šumavě, např. – http://www.su­mava.cz/objek­t_az/4424-projizdka-kocarem-na-sanich-zelezna-ruda/ (nebo jinde poblíž – JČ je dost rozlehlá oblast).
😉