zjentek

Kde si psát s lidmi, kteří nabízejí nezištnou formou pomoc či se po ní poptávají, tedy jen prosté pomáhání?

V článku níže jsem se dočetl o slečně, která se mimo jiné angažovala jako dobrovolník především tím, že si, cituji, „psala s lidmi“. Chápu tak, že si s nimi psala prostřednictvím možností internetu. Protože nikde v celém článku není zmínka, KDE si s těmito lidmi psala. Takže pokud bych měl o podobné „služby“ zájem já, tak kde bych měl nejlépe hledat? Navede mě někdo zde? Článek nenavede. Děkuji. (;

Netuší někdo z vás, KDE KONKRÉTNĚ si slečna „s lidmi“ psala? Děkjuji (;

Odpovědi
netopýr 6

na omegle

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Netopýr, to si nemyslím.

zjentek

Viz článek>>https:/­/www.slu.cz/slu/cz/ak­tuality/1/821

zjentek

Ann, věřím, že vám tato otázka musela v původním znění urvat oči… jste v pořádku?