help7

Kde si nechat sestrojit výkres?

zdravim,
nevite, kde nebo u koho si nechat sestrojit jeden tech. výkres, v autocadu nebo na papír? Technicky rýsovat neumím a v autocadu už asi vůbec ne, díval jsem se na něj, ale nedokázal bych to tam sestrojit ani se v tom orientovat. Něco takového jsem nestudoval a nevím, jak se to děla.
Samozřejmě za poplatek, odměnu, mzdu nebo jak to chcete nazvat. Za pár tisíc.
Kde nebo komu mohu takový menší projekt zadat, nejlépe přes internet a aby to bylo co nejdřív. To by ani nebyl problém, myslím, že kdo tomu rozumí a dokáže se v tom orientovat, tak to má hodové za pár minut, max. opravdu za pár hodin.
Poradte prosim, kdo vite. A dekuji predem, pokud nekdo odepise.
Jednalo by se mi o dve dila, odmenu bych videl max tak za 5 tisic. Jak rikam slozite to neni, ovsem jen pro ty, kteri tomu rozumi a kteri se tim zabyvaji. Ja na tohle nejsem.

Nejlepší odpověď
seraphico

Třeba zde se můžete poptat:

https://www.stov­komat.cz/kate­gorie/technic­ke-vykresy

Další odpovědi
elkon

Vybrat projekční kancelář. Ale myslím, že to pět tisíc nespraví. Možná, jestli se jedná o nějakou prkotinu, tak snad ano.

help7

To seraphico, moc díky, to je myslím přesně, co jsem hledal.
To elkon, ani těch 5 tisíc, ona je to totiž vážně spíš prkotina, ale jak říkám – jen pro ty, kteří to umí a vyznají se v tom. Otázka pár stovek Kč, jak to tak vypadá.