Awe

Kde sehnat otázky a odpovědi na test VZV?

Zkoušel jsem pátrat po netu, ale bohužel bez výsledku.Potřeboval bych testy i s odpovědi na VZV.Ty poslední jsem pos…
Doplňuji:
Bohuzel máme ve firmě cypa…Ale já už si to našel

Odpovědi
jáára

Vám instruktor nenechává odpovědi na stole? kdybyste něco nevěděl?

Pajaf

Dobrá firma kde sem dělat řidičák pro vysokozdvižný vozík http://www.agrom-kj.cz/ridicske-prukazy-pro-vzv/.

Zkušební testy VZV mi poslali emailem a prý se dají i stáhnout na webu

Radek Šíbl

Tady jsou ke stažení celkové testy včetně odpovědí (nenechte se zmást slovenskými stránkami, testy jsou v češtině pro ČR): http://www.uloz­to.sk/xMMNfkeW­/testy-vzv-a-nzv-a-lpg-otazky-a-odpovede-pdf

Zdroj: www.ulozto.sk

Angel1119

Jejich tam hodne ktery sou na A,D rucne vedene?

Nikushka18

Ahoj prosím poradíš,kde sehnat otázky a odpovědi?hledám už hodinu a nedaří se mi nikde najít.Dekuji

Jenda K.

Já jsem měl půl denní školení ve firmě, koukli jsme na pár odstrašujících videí, nakonec jsme společně vyplnili test a hotovo. Nevím, kdo by si dělal papíry na VZV sám, když stejně tě bude muset firma sama zaškolit podle jejich způsobu.