jirka F

Kde se seznamujete?(Otázka spíše pro nezadané)

Já to zkouším na ulici, ale trochu se stydím takže mně to moc nejde.

Nejlepší odpověď
Filip84

d) mám jinou odpověď

Nejlíp se seznámíš v práci, a má to jednu výhodu: alespoň něco máte společné. Disraeli doporučoval knihovnu, že tam jako chodí baby bez hmyzu a chorob, tak asi to má vyzkoušené.

Jinak kdekoli, to je úplně jedno. Veskrze to funguje tak, že ti ty baby „osud“ žene do cesty pořád. Dobrý je veřejný dopravní prostředek (ne „stotřicítka“ ve špičce, jo, to asi moc ne, spíš vlak, třeba), zastávka autobusu, obchod …

Ale když jsi zakřiknutý, tak nepomůže nic.

To je jak ten můj spolužák: ono když někomu v třiceti pěti vybírá oblečení maminka a uklízí mu „pokojíček“, tak je to v dupě, samo o sobě. Když ještě do toho máš vadu řeči, tak už je to na pováženou. A když se ještě ženských „bojíš“, tak s tím nikdo neudělá vůbec nic.

Další odpovědi
Drap

d) mám jinou odpověď

Poslední dobou se neseznamuji s nikým, nemám ani zájem, ale soustavně se někdo seznamuje se mnou. Jak vyjdu z domu, tak snad každý den.

paul1

c) jinde ( kde?)

V mládí to bylo ve škole, potom na ulici, v kině, později v hospodě, na čundrech, na vojně, potom v práci, na výletech, při sportu, potom při akcích z domova důchodců , výlety, posezení atd. Teď na internetu 😁

zjentek

a) na ulici

Já taky na ulici. A taky se stydím. A tak se vždycky něčím nasypu>>>https:/­/www.nasypanej­.cz/sukacka-do-rypacku-aneb-poradny-tvrdolin/ , a pak to jde hnedle líp, zkouším to na každého. Snad budu mít někdy štěstí. 🤷‍♂️ 🤪

elkon

d) mám jinou odpověď

Seznámit s kýmkoli se můžeš kdekoli.

Kazatel

c) jinde ( kde?)

Zeptej se svýho kámoše co se chodí zamilovat na malou diskotéku a pak svou lásku osouloží na záchodech. Už jsem ho tu, poté co ukazoval na fotce jakysi pupínek, dlouho neviděl. Ale ty ses ho zastával , tak třeba příště vyrazíte někam spolu.

Lgee

c) jinde ( kde?)

Ve snu.