Kryšpín

Kde se nachází replika lodě Victoria českého námořníka Rudy Krautschneidera?

Tuto loď vyrobil Rudolf Krautschneider s partou nadšenců v České Třebové po velkém hedvábném sametu, dle vzoru korábu portugalského mořeplavce který před 500 sty lety se zapsal do historie. S touto replikou údajně plul český námořník po stopách portugalského mořeplavce.

Nejlepší odpověď
annas

Stavby Viktorky se zúčastnily dvě stovky lidí, dokázala obeplout svět a dnes ji mají nějací místní v Karibiku"

https://www.ty­den.cz/rubriky/do­maci/moje-lode-jsou-jako-prostitutky-na-voru-prepluje-atlantik_309182­.html