Roky

Kde se dají koupit náhradní díly k Multifukčnímu nástroji Parkside?

Nejlepší odpověď
mosoj

Nedají. Právě se tam jedu podívat, tak dám vědět. Co typ prodávaný u Lidla to jiné uchycení ! Je to již třetí multifunkce prodávaná u Lidla ale první dvě zaměnitelné nebyly ( nástroje). Aniž bych to si toho všiml koupil jsem náhradní sadu opak jsem ji vracel.
Doplňuji:
No já mám od Lidla PARKSIDE jednu už asi 4 roky a druhou mám od MATRIXU.
Ta moje od Lidla má označení PMFW 280A1 a náhradní pilky jsem k ni ještě nesehnal. Mají velký usazovací otvor a klíčování na vícehran v tom otvoru.

Minule a dnes prodávají u Lidla PMFWZ 4 A 1 a k tomu jsou určené i ty náhradní sady. Mají otvor 6,5 mm a klíčování na dírky v obvodě dosedací plochy.
Sice tam píšou, že jsou i na BOSCH, EINHEL a SKIL ale dnes jsem v prodejně porovnával BOSCH a ten měl průměr osy 10 mm a to co bylo dnes v prodeji u Lidla mělo díru 6,5 . Klíčování bylo stejné, takže na Bosch jedině převrtat na díru 10 mm. Nebo má BOSCH také více průměrů. Ale na to jak to lidé kupovali bych řekl, že to pasuje a zbytek lidí to převrtává.

Univerzální pilky dělá VOLTCRAFT.

Jinak jsem dnes objel 4 prodejny Lidl v Plzni a pilky měly prodány již ráno v 08.00. Náhradní pilky ještě pár kusů měli.
Lidé poznali že se jedná o kvalitní domácí nářadí a dost to kupují. Minule to bylo s Lion AKU vrtačkou. No a jestli to pasuje i na některé od značky BOSCH tak se tomu nedivím.

Další odpovědi
cynique

Právě dnes v Lidlu. Většinou k tomu sedí také příslušenství Bosch, možno i jiné značky. Pak je tu zásilková služba náhradních dílů Lidl:
http://www.kom­pernass.com/in­dex.php?route=com­mon/home

A ještě tu je zákaznická linka Lidlu…

Doplňuji:
to mosoj:
„Vy mne rmoutíte…“
Já to mám asi 2 roky a jednou jsem koupil náhradní pilku od Bosch. Do toho mého modelu pasovala. Asi jsem měl štěstí.

mosoj

Děkuji.

Pety2015

Zkus tu https://www.y­naradi.cz/… Nějaké náhradní díly jsme tam teď kupovali