zjentek

Kde přesně je ta hranice mezi baculkou a vypaseným prasetem?

Nechtě jsem odposlechl rozhovor chlapů ti byli názoru baculky jsou fajn do postýlky ovšem jedním dechem sdíleli také názor vypasené prase ideálně nebrat.

Nechápu.

Nejlepší odpověď
marci1

Krásná „baculka“ je třeba Ashley Graham. Pokud někdo má váhu s trojmístním číslem, pak to už není „baculka“! 🙂
https://www.ex­tra.cz/majitel­ka-gigantickeho-pozadi-to-natrela-vyzablinam-ashley-graham-patri-k-nejlepe-placenym-modelkam-sveta/galerie/4

Další odpovědi
elkon

Je to jen mírnější výraz pro stejnou postavu. Jedním slovem nadváha. Třeba se to někomu líbí, mě ne.

jirka F

Baculka je taková jak bych to řekl hezky udělaná a vypasené prase to už je hnusný to už prostě je tak tučná až to není hezký já osobně beru holky do 100 kg pak už to není hezký.

Hlada

Platí pro jakoukoli absolutní hodnotu:
obvod v pase < obvod přes boky = baculka

dubraro

Hranice není přesná, je subjektivní.
Jako jisté vodítko lze vzít, že postava baculky je zaoblená, avšak pevná. Čuník má na sobě měkký, třaslavý tuk.