NikkiD

Kde přesně je obora u Pardubic?

Jezdím vlakem z PCE do HK a už několikrát jsem si říkala, co to je za oboru po levé straně? Je to asi někde za Opatovicemi, je tam plno jelenů a muflonů apod., chtěla jsem bych se tam zajet podívat.

Nejlepší odpověď
briketka10

ta obora je ve vesnici Doubravicích
je v soukromém vlastnictví a nikdo
dovnitř nesmí jen za její vrata..
jsou v ní daňci a mufloni určení do
restaurací a kolikrát slyším, jak je
střílejí
chodím se na ně dívat..

Další odpovědi
honza19hk

Ano jsou to Doubravice je to hned vedle Semtína což teda ale není za opatovicema.

NikkiD

Pardon, místo jsem fakt neodhadla, ale díky za info. Dovnitř bych samozřejmě ani nechtěla, jen z povzdálí, ale dýl, než když jen projedete vlakem :D