_136

Kde nebo kam bych mohl darovat x ks reklamních triček z fotografie?

Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Kepler

Myslím, že by po tom skočila lecjaká Charita a podobné organizace. Já bych si taky dvě vzal.

Další odpovědi
zjentek

Třeba Červený kříž má u nás na textil kontejner.

Dobrý skutek je postavit se někam na roh ulice a rozdávat po kusech. Hodně lidí potěšíš. Pokud bude corner frekventovaný, s tím co vidím na obrázku tam nebudeš stát ani čtvrthovinu a nemáš nic. Lidé v črdeli se dost ostýchají, bude tedy nutná cedulka: tričko zdarma.

Pokud s tím máš i tak problém, tak já v klidu trika přijmu, díky moc… to se vynosí! (;