Avatar uživatele
zjentek

Kde nebo jak sehnat peníze?

..když jsou potřeba a člověk není s to je vyrobit

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, huxa, gagaga, da ny před 3593 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Nazdar Bazar

Povím ti udajnou historku která sice přímo nesouvisí s otázkou ale stojí za to.

Jeden chlapík šel z práce a peněženka s výplatou mu spadla do kaluže. Doma proto rozvěsil bankovky na prádelník aby uschly. Za chvilku přišel soused na besedu vykládali si a za chvíli si soused odskočil a všiml si v koupelně přikolíčkovaných peněz. Hostitel známý jako fanda do technologií, prohlásil že si pořídil tiskárnu na peníze a falšuje s ní tisícovky.Soused se podezřele brzo vytratil.
Za čtvrt hodiny vykopli policisté dveře a sháněli se po stroji soused pochopil odkud vítr vane a řekl že onu tiskárnu pujčil sousedovi, přemístili se tedy k sousedovi a místo tiskárny našli nenahlášenou aparaturu na pálení samohonky v nejpilnějším provozu,

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Snad si nemyslíš , že ti to řeknu .

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
abendsbrot23

Nejlépe se daří prý těm, kteří dělají to, co ostatní dělat nechtějí. Tak zkus založit hovnocucářskou firmu nebo tak něco. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Posledním zoufalým pokusem – tedy poctivou prací 🙂
dále ta výhra, dědictví
sehnat sponzora
pustit se do úspěšného podnikání
zadlužit se
stát se loupežníkem nebo tunelářem
šikovně žebrat.....
..........
Třeba v 70. – 80. letech babička našeho kolegy našetřila jako „hajzlbabča“
u Zvíkova melounek…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Udělat banku, v ČR nejspíše banek více, jestliže nechceš jen nějakou almužnu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Kdekoliv, ale legálně prací nebo výhrou. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Stačí mít průměrné zaměstnání, odklonit cennější majetek a pak:

  • napůjčovat si co nejvíc peněz
  • nesplácet
  • jít do insolvence

Mistrům tohoto způsobu se může podařit po pěti letech zíslat několik miliónů. Soud nezjišťuje, co dlužník s penězi udělal. Vše je legální, zákony a soudy posvěcené.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martinecek20

vydělávat na internetu.. například.. :) ale to ani tak vydělávat jako spíš přivydělávat.. pár stovek max. tisíc do měsíce/roka
No,a nebo prostě dělat nějakou trapnou práci za nejnutnější peníze které tě uživí alespon tak tak.. ale i přesto bych si během této práce hledal dál něco lepšího :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
struzzo

V krajních možnostech je možné vzít si půjčku, avšak pozor na to, ať je poskytovatel solidní. Je potřeba pořádného průzkumu nabídek. Ale z mé zkušenosti je skvělá Zaplo půjčka, zařizoval jsem si ji zde https://www.le­takomat.cz/fi­nance/zaplo-pujcka tak třeba někomu pomůže

před 2008 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

abensbrot23: říkám sehnat paníze, ne dělat za brambory ..když nutně potřebuješ svůj boeing 707, jako já, tak ti ani nepomůže dělat s mrtvolama, natož hovnocuc :o

před 3593 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

huxa: ale já myslel sehnat je tak, aby ses s nima pak moh naparovat, třeba „dívejte, tenhle meloun v dolarech mi dal Trojwolta jen tak, projevoval humanitu a já zrovna letěl okolo“
To než to, co píšeš, tak to už radši udělej Makro, přijď tam s knírkem a v jegrovkách v pátek kolem pátý a zaměř se jenom na zlatý kasy a to co si odnešeš, to v bance v keši ani neviděli :o

před 3593 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

mosoj a proč jako? Náhodou myslím ..nevěřím, že seš sobec, to se mi nějak nezdá ..tak šup šup

před 3593 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek