zjentek

Kde nebo jak sehnat peníze?

..když jsou potřeba a člověk není s to je vyrobit

Nejlepší odpověď
Nazdar Bazar

Povím ti udajnou historku která sice přímo nesouvisí s otázkou ale stojí za to.

Jeden chlapík šel z práce a peněženka s výplatou mu spadla do kaluže. Doma proto rozvěsil bankovky na prádelník aby uschly. Za chvilku přišel soused na besedu vykládali si a za chvíli si soused odskočil a všiml si v koupelně přikolíčkovaných peněz. Hostitel známý jako fanda do technologií, prohlásil že si pořídil tiskárnu na peníze a falšuje s ní tisícovky.Soused se podezřele brzo vytratil.
Za čtvrt hodiny vykopli policisté dveře a sháněli se po stroji soused pochopil odkud vítr vane a řekl že onu tiskárnu pujčil sousedovi, přemístili se tedy k sousedovi a místo tiskárny našli nenahlášenou aparaturu na pálení samohonky v nejpilnějším provozu,

Další odpovědi
mosoj

Snad si nemyslíš , že ti to řeknu .

abendsbrot23

Nejlépe se daří prý těm, kteří dělají to, co ostatní dělat nechtějí. Tak zkus založit hovnocucářskou firmu nebo tak něco. :)

da ny

Posledním zoufalým pokusem – tedy poctivou prací 🙂
dále ta výhra, dědictví
sehnat sponzora
pustit se do úspěšného podnikání
zadlužit se
stát se loupežníkem nebo tunelářem
šikovně žebrat.....
Třeba v 70. – 80. letech babička našeho kolegy našetřila jako „hajzlbabča“
u Zvíkova melounek…

huxa

Udělat banku, v ČR nejspíše banek více, jestliže nechceš jen nějakou almužnu.

marci1

Kdekoliv, ale legálně prací nebo výhrou. 🙂

Hlada

Stačí mít průměrné zaměstnání, odklonit cennější majetek a pak:

  • napůjčovat si co nejvíc peněz
  • nesplácet
  • jít do insolvence

Mistrům tohoto způsobu se může podařit po pěti letech zíslat několik miliónů. Soud nezjišťuje, co dlužník s penězi udělal. Vše je legální, zákony a soudy posvěcené.

martinecek20

vydělávat na internetu.. například.. :) ale to ani tak vydělávat jako spíš přivydělávat.. pár stovek max. tisíc do měsíce/roka
No,a nebo prostě dělat nějakou trapnou práci za nejnutnější peníze které tě uživí alespon tak tak.. ale i přesto bych si během této práce hledal dál něco lepšího :)

struzzo

V krajních možnostech je možné vzít si půjčku, avšak pozor na to, ať je poskytovatel solidní. Je potřeba pořádného průzkumu nabídek. Ale z mé zkušenosti je skvělá Zaplo půjčka, zařizoval jsem si ji zde https://www.le­takomat.cz/fi­nance/zaplo-pujcka tak třeba někomu pomůže

zjentek

abensbrot23: říkám sehnat paníze, ne dělat za brambory ..když nutně potřebuješ svůj boeing 707, jako já, tak ti ani nepomůže dělat s mrtvolama, natož hovnocuc :o

zjentek

huxa: ale já myslel sehnat je tak, aby ses s nima pak moh naparovat, třeba „dívejte, tenhle meloun v dolarech mi dal Trojwolta jen tak, projevoval humanitu a já zrovna letěl okolo“
To než to, co píšeš, tak to už radši udělej Makro, přijď tam s knírkem a v jegrovkách v pátek kolem pátý a zaměř se jenom na zlatý kasy a to co si odnešeš, to v bance v keši ani neviděli :o

zjentek

mosoj a proč jako? Náhodou myslím ..nevěřím, že seš sobec, to se mi nějak nezdá ..tak šup šup