Hafanana

Kde najdu brigádníka, který umí upravit český text?

Když hledám někoho, kdo mi udělá hezký web, jdu na webtrh.cz Kde však najdu někoho, kdo umí na úrovni upravit české literární dílo? Studenta českého jazyka, literatury, tvůrčího psaní…? Nevíte někdo?

Odpovědi
Michal Kole

zajidi na místní gymnázium. Tam je větší jistota, že někdo bude umět dobře česky a domluvíte se osobně a peníze si předáte taky CASH, je to jednodušší rychlejší než bankovní převod

Dle zákona, ale musíte uzavřít smloucvu: Dohoda o provedení práce a pak prohlášení o dani z příjmu, aby si ten brigádník nemusel podáˇvat daňové přiznání.

Piskotel

Napište prosím bližší představu o spolupráci, o jak rozsáhlé dílo se jedná, časové požadavky a zdali by se jednalo potom i o další spolupráci nebo jenom jednorázově?