Avatar uživatele
df

Kde na internetu se lidi nejvíce svěřují a dělí se o své životní příběhy?

Šetřím písmeny.

Upravil/a: df

Zajímavá 0 před 700 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
rrihamirek1

tady

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Soudný a rozumně uvažující člověk osobní věci nezveřejňuje. Pokud je to nutné tak se svěří nejbližšímu člověku.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

  1. Reddit: Redditors na různých subreddit fórech se často svěřují a sdílejí své životní příběhy.
  2. Facebook: Skupiny na Facebooku jsou dalším místem, kde lidé diskutují a sdílí své životní příběhy.
  3. Blogy: Mnoho lidí vede osobní blogy, na kterých sdílejí své životní zkušenosti.
  4. Fóra: Existují tématická internetová fóra, kde lidé sdílejí své zkušenosti a životní příběhy, například zdravotní fóra nebo fóra věnovaná konkrétním koníčkům či životním situacím.
  5. Tématické weby a aplikace: Například weby typu Medium nebo aplikace Whisper umožňují anonymní sdílení příběhů a zkušeností.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
df

Elkon, není každý studený psí čumák, jako ty. Dej pozor, ať tě nechytnou kvuli tomu zdravotní komplikace

Avatar uživatele
elkon

df – jen pitomec má potřebu se předvádět, ty si dělej co chceš. O mé zdraví se nestarej. Já se mám dobře a takoví jako ty jsou mi ukradeni a nějaké tvé bláboly mě nezajímají, můžeš je vykládat někde „na lampárně“.

Avatar uživatele
df

Můžeš mi říct proč na mé bláboly reaguješ když tě nezajímají? Aha, už vím. Máš velkou potřebu se předvádět.

Avatar uživatele
df

rriha, tady je to moc slabé

Nový příspěvek