Kde můžu sehnat signální světlice?

Poradí mi někdo kde sehnat signální světlice. Na internetu jsem našel plno ale všechno jsou na vystřelení. Já jsem myslel tu která se drží v ruce a hoří. Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
mosoj

Vymáčkni se. Chceš pochodeň do ruky nebo vystřelovací světlice.
Až se rozhodneš tak se ozvi poštou.
Doplňuji:
Také můžeš myslet římskou svíci Ta vystřeluje svetličky z ruky. Prase aby se v tvém dotazu vyznalo.

setapouch

Googli chemické světlo.

Na světlice potřebuješ signální pistoli, ale ta je na zbrojní průkaz (ráže 26,5mm). Střelba s nimi je pro civilisty povolena pouze na schválené střelnici (osobně nevím o žádné, kde by toto bylo povolené)

Světličky o menší ráži se dají prskat i plynovou pistolí, ale jsou vidět maximálně na pár kroků.