tendruhy

Kde mi vezmou víčka od PET lahví?

Dobrý den sbírám víčka od pet lahví a chtěl bych zjistit kde v Praze to mohu odevzdat. Tedy nějakou mapu míst kde to vezmou. Díky předem

Odpovědi
autacek

Finančně vyjde líp, když věnuješ 50Kč a ušetříš jak vlastní čas, tak náklady na sběr a dopravu.

Víčka zanes tam kde to máš nejblíž, do dětského domova, do Armády spásy, do školy, nebo nakrm plastožrouta https://www.plas­tozrout.cz/

ten který je

Víčka zanes do nějaké neziskové organizace, která pomáhá uprchlíkům na cestě do Evropy.