Samtibalfars

Kde lze najít voliče současné vlády?

Už měsíce se snažím najít nějakého voliče současné vlády k diskusi na sociálních sítích ale nedaří se mi nikoho najít.

Znáte takového člověka? Existují vůbec?

Vždyť by to měla být většina z vás proč tedy nelze nikoho najít?

Nejlepší odpověď
tom.novak90

Já k volbám nechodím, protože si nemůžu ověřit, že moje volba byla správně započítána. Kdo chce ať k volbám chodí a ať ztrácí čas před volbou a iluze po volbách. Ze stejného důvodu jsem přestal hrát i Sportku, ale lidi prostě věří, že někdo v Jihomorovském kraji vyhrál 1.cenu i s jackpotem i když toho člověka nikdy neviděli, ale psali to přece „pravdomluvná“ média, tak to přece musí být pravda. Ostatně věřit můžete v cokoliv, v losovací místnost, neúplatného státního notáře jenž před každým losováním pečlivě kontroluje zdrojový kód losujícího programu v centrále společnosti, která už před losováním zná výherní a nevýherní kombinace.

Další odpovědi
College

Lidi jsou pokrytci

Kryšpín

Samtibalfars nehanět pětikoalice a tím vláda byla podpořena a vyrobena Ústavním soudem tím, že ji 75% Čechů kritizuje to možná blábol anebo to jsou jenom dezoláti.

aliendrone

Jo, tohle JE oříšek! Je jich PLNÝ INTERNET i média (o volebních výsledcích nemluvě). KDE JSOU? 😮

Stačí se podívat na protivládní demonstraci na Wenzelplatz – PÁR chudáků na schodech u Muzea [nejspíš dobře placených – odhaduji z PROFESIONÁLNĚ vyvedených transparentů, ne jako ten desetitisícový dav plebsu kolem sochy a níže, který se zmůže z vlastní kapsy převážně jen na české vlajky]! 😮 😕 😉

Přirozeně se k nim nikdo VEŘEJNĚ NEHLÁSÍ (pokud nejsou jako na tom Wenzelu pod mohutnou ochranou fízlů – hrozí to totiž „pěsťovkou čenichovkou“)! To ale neznamená, že vůbec neexistují.

Jde o liberálně progresivní havloidy, pracující obvykle ve státních institucích (převážně těch NAPROSTO ZBYTEČNÝCH). Většina ovšem „pracuje“ v NEZISKOVKÁCH jako ochránci práv klíšťat, spasitelé Ukrajiny, (rádoby)ekology a podobných organizacích (placených z NAŠICH DANÍ)! A zbytek je MLÁDEŽ – těm je odpuštěno, však víš „mladej a blbej“. Víš co řekl Churchill? „Kdo nebyl v mládí socialista, nemá srdce. Komu to vydrželo do stáří, NEMÁ ROZUM!“ Tak PROTO. 😉 😁 😁

elkon

Protože ti co je volili to dnes nepřiznají. Já mám svědomí čisté.

Pepa25

Voliči současné vlády jsou v práci, ne na sociálních sítích, aby vydělávali státu na sociální dávky nevoličům.

zjentek

Kryšpín a těch zbývajících 25% mají funkce a konexe.

elkon

Kryšpíne, nech si ty bláboly, když ani nedáš dohromady smysluplné věty.