lucille

Kde koupit knihu? : Prehistorie- Obrazový průvodce vývojem života na Zemi

Dobrý den, jsem v koncích potřebuji najít někde na prodej knihu s názvem Prehistorie- Obrazový průvodce vývojem života na Zemi ( ISBN 978–80–242–2683–5 ) Nevíte kde ji sehnat?
Pomůžete mi prosím? Mnohokrát Děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Našla jsem jeden odkaz, kde ji mají. Jinak v antikvariátech, bazarech či prodejnách není k dostání.

Když jsem zadala název knih, objevil se jeden odkaz, ale dívám se, že odkaz na knihu nejde přímo vložil, objeví se hlavní stránka. Musíte název knihy napsat do Hledat

Než se dostanete na net a třeba mezitím vyprodali, zkuste si dát inzerát třeba na Sbazar Seznamu, Bazos, nebo si najděte jinou stránku, kde si můžete zadat poptávku. Spíš se vám někdo může ozvat.

http://www.tar­zan.cz/hledat/