Kepler

Kde končí finance z vybraných pokut od policie nebo soudů?

Dostává místní policie ty pokuty k dobru do svého rozpočtu?

Nejlepší odpověď
Edison

Od státní policie a soudů ve státním rozpočtu. Dá se říct, že se pak dá taky vyčíslit poměr těchto přímů a nákladů. Příjmy obecních policií a přestupků řešených v rámci místní samostprávy končej jako příjem místních samospráv. Mnohdy jsou příjmy z obecních policií vraceny přinejmenším z části zpět těmto obecním policiím přímo.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… ptáš se kde končí a nebo kde by měly končit ??? … o policii se traduje již dávno, že jde malá domů (https://ustec­ky.denik.cz/zlo­ciny-a-soudy/ustecky-policista-si-nechaval-pro-sebe-cast-vybranych-pokut-20190207.html ), a videí je o tom už dost, od měšťáků by to mělo končit na radnici, ale jak se tam vo to šábnou, to se nikdo nedoví …