dudu

Kde je vlastně pravda??

Od bývalé kolegyně jsem obdržel následující sdělení nutící k hlubokému zamyšlení:
„Podle někoho je nejrychlejší na světě myšlenka, podle druhého zase světlo“.
Já jsem však přišel na to, že to je průjem!
Neboť ještě než jsem stačil pomyslet a rozsvítit......

Doplňuji:
Milý huxo, tuto blbinku jsem obdržel od nějaké Mirky a chtěl jsem jí pobavit i ostatní. Zda-li to řekl jeden, či dva kameny opravdu nevím.

Nejlepší odpověď
mosoj

Nejrychlejší je ČEZ, protože než jsi se stačil po..at. oni stačili zdražit.

Další odpovědi
annas

Průjem se podle fyziků stal jednotkou rychlosti, tvrdí Necyklopedie.

Moderní fyzika už překonala zaostalost rychlosti světla a přešla na rychlost průjmu. Tímto převodem se vyřešila spousta problémů, jako třeba veliká čísla vzdálenosti hvězd. Některé politické strany si stroj, který dokáže vyvinout RP (rychlost průjmu), daly do volební kampaně. Stroj dosahující RS byl vynalezen Thomasem Edisonem (žárovka) už před dlouhou dobou.

anonym

Nevím kde je pravda, ale u mě je stále nejrychlejší světlo, potom myšlenka a nakonec ten průjem.
Doplňuji:
Tady máte vtip:
http://www.ftip­ky.org/vtipy/os­tatni/2245_do­haduji-se-tri-filozofove-o-tom-.html

anonym

Nejrychlejší prý je kyselé mléko. to se pos… dřív než myslíte.

huxa

to řekl einstein nebo tak někdo, ne?