dust8

Kde je ta mez mezi stresem a adrenalinem? Co to přesně odlišuje?

Odpovědi
Kelt

To je podle mne těžké definovat. Možná kdyby se sledovaly průběžně určité parametry, tak by to šlo. Jenomže, co člověk, to jiné hodnoty a dále nezapomeň, že tréninkem se hodnoty upravují, takže třeba po 100. skoku s padákem bude trénovaný člověk na tom lépe než jiný, který přechází silnici, zatímco ten, kdo to dělá poprvé si myslí, že to nepřežije.