Avatar uživatele
anonym

Kde je spravedlnost ???

Nechci být nepřející , ale v Norsku se stala dost zajímavá věc , celkem při penězích jedna rodina vyhrála v roce 2003 jejich národní Jackpot ( 35 M ) potom v roce 2008 ( 50 M ) a teď nedávno ( 20 M ) , a kde je ta hodně zmiňovaná karma , nechci znít sobecky ale myslím si že je dost jiných lidí který to potřebují nebo by to lépe využili , jen kolem sebe mám dost lidí kteří jsou poctiví a správní a nic já osobně bych peníze věnoval do něčeho smyslu plného , a člověk který už tak peníze má a vyhraje v deseti letech hned přes 300 000 Norských korun .., je to škoda .
Doplňuji:
huxa : No naštěstí lidi jako ty nemají kolem sebe nikoho většinou kdo vyhraje a už vůbec nevyhrávají , jelikož by jsi ihned prosil ať ti koupí barák investují do tebe nebo zaplatí dluhy prostě smýšlíš sobecky ale každý je nějáký , vždycky jde využít tu moc a peníze pro něco dobrého , třeba na záchranu těch týraných lišek a fretek jak teď lítá po TV , ale tak to je asi člověk od člověku , např, v Británii vyhrála taky rodina asi 15 miliónů liber a zachovali se tak že postavili příbytky pro bezdomovce a firmu na výrobu náramků či co sice né moc výdělečné ale 1000 lidí má kde bydlet a pracovat , a žijí stejně jak před tím ..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Kric.ouwner, franku, Markykucerka před 4172 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
cochee

No já myslím, že na to se nedá aplikovat karma, ale modifikovaný Murphyho zákon, takto: „Když se se*e, tak se se*e…“ 😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Pri lotérii spravedlnosť nejestvuje. ako sa rozhodne výherca, záleží naozaj len na ňom a ´priateľských externistoch´ – daňovákoch a výpalníkoch (tí druhé dve kategóŕie sú naozaj veľmi usilovné).
Najväčší problém pre takýchto výhercov nie je – čo urobiť s výhrou, ale ako sa ubrániť množstvu nových i starých ´priateľov v núdzi´, médií,…(ten váš záver to len krásne doplňuje) „myslím si že je dost jiných lidí který to potřebují nebo by to lépe využili , jen kolem sebe mám dost lidí kteří jsou poctiví a správní a nic já osobně bych peníze věnoval do něčeho smyslu plného“

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
huxa

přesně kvůli lidem, jako jsi ty, když něco vyhraji, mlčím a nikomu to neříkám.
Přece jen, lépe se hospodaří s penězi, které nemáš, než když máš před sebou padesát milionů a rozmýšlíš se, kam je investovat. Dát je na charitu, aby pomohli potřebným? Rozjet díky ním lihovar, abys vydělával desetinásobky ročně? Rozdat v rodině? Koupit si za to pěkný barák na Havaji?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
radce

Nejde o žádnou spravedlnost, ale o náhodu. Říká se, že i Pánbůh sere na tu největší hromadu.,,

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sevos

Jo náhoda je náhoda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
franku

Čert se vysere vždycky na velkou hromadu a já to vyhrát nemohl,poněvač jsem si nevsadil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kyta

Spravedlnosti se dočkáš až v hrobě,tedy všichni:)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek