Kde je spravedlnost ???

Nechci být nepřející , ale v Norsku se stala dost zajímavá věc , celkem při penězích jedna rodina vyhrála v roce 2003 jejich národní Jackpot ( 35 M ) potom v roce 2008 ( 50 M ) a teď nedávno ( 20 M ) , a kde je ta hodně zmiňovaná karma , nechci znít sobecky ale myslím si že je dost jiných lidí který to potřebují nebo by to lépe využili , jen kolem sebe mám dost lidí kteří jsou poctiví a správní a nic já osobně bych peníze věnoval do něčeho smyslu plného , a člověk který už tak peníze má a vyhraje v deseti letech hned přes 300 000 Norských korun .., je to škoda .
Doplňuji:
huxa : No naštěstí lidi jako ty nemají kolem sebe nikoho většinou kdo vyhraje a už vůbec nevyhrávají , jelikož by jsi ihned prosil ať ti koupí barák investují do tebe nebo zaplatí dluhy prostě smýšlíš sobecky ale každý je nějáký , vždycky jde využít tu moc a peníze pro něco dobrého , třeba na záchranu těch týraných lišek a fretek jak teď lítá po TV , ale tak to je asi člověk od člověku , např, v Británii vyhrála taky rodina asi 15 miliónů liber a zachovali se tak že postavili příbytky pro bezdomovce a firmu na výrobu náramků či co sice né moc výdělečné ale 1000 lidí má kde bydlet a pracovat , a žijí stejně jak před tím ..

Nejlepší odpověď
cochee

No já myslím, že na to se nedá aplikovat karma, ale modifikovaný Murphyho zákon, takto: „Když se se*e, tak se se*e…“ 😁

Další odpovědi
led

Pri lotérii spravedlnosť nejestvuje. ako sa rozhodne výherca, záleží naozaj len na ňom a ´priateľských externistoch´ – daňovákoch a výpalníkoch (tí druhé dve kategóŕie sú naozaj veľmi usilovné).
Najväčší problém pre takýchto výhercov nie je – čo urobiť s výhrou, ale ako sa ubrániť množstvu nových i starých ´priateľov v núdzi´, médií,…(ten váš záver to len krásne doplňuje) „myslím si že je dost jiných lidí který to potřebují nebo by to lépe využili , jen kolem sebe mám dost lidí kteří jsou poctiví a správní a nic já osobně bych peníze věnoval do něčeho smyslu plného“

huxa

přesně kvůli lidem, jako jsi ty, když něco vyhraji, mlčím a nikomu to neříkám.
Přece jen, lépe se hospodaří s penězi, které nemáš, než když máš před sebou padesát milionů a rozmýšlíš se, kam je investovat. Dát je na charitu, aby pomohli potřebným? Rozjet díky ním lihovar, abys vydělával desetinásobky ročně? Rozdat v rodině? Koupit si za to pěkný barák na Havaji?

radce

Nejde o žádnou spravedlnost, ale o náhodu. Říká se, že i Pánbůh sere na tu největší hromadu.,,

sevos

Jo náhoda je náhoda.

franku

Čert se vysere vždycky na velkou hromadu a já to vyhrát nemohl,poněvač jsem si nevsadil.

Kyta

Spravedlnosti se dočkáš až v hrobě,tedy všichni:)