anonym

Kde je sníh ??

Mam dotaz zítra už je štědrý večer a sníh nikde nevíte kdy bude konečně sněžit ? :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gagaga před 2494 dny Sledovat Nahlásit

Nejlepší odpověď
Pájo

Volali ze skladu, že sníh bude....
....
....
v lednu

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi

Na uměle zasněžených sjezdovkách i na horách.
Více info najdeš na předpovědích počasí pro daný region, lyžařských střediscích ap.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

iceT

Sníh na štědrý večer není už několik let,a když je,tak hned roztaje.Vánoce budou i bez sněhu.

0 Nominace Nahlásit

led

Žiadny strach. Zima, tá naozajstná, mrznúca a sneh sú už objednané. Prepáčte dodávateľovi, že uprednostnil najprv vianočné darčeky. Ale nebojte sa, o nič neprídete. Od polovice Januára budete odhrabovať sneh a mrznúť, nielen v horách.

0 Nominace Nahlásit

anonym

doma.. zaspal

0 Nominace Nahlásit

Alesh

U nás teda není a jak to tak vypadá, tak ani nebude.

0 Nominace Nahlásit

dnb

Záleží na nadmořské výšce. Zatím se očekává sněžení pouze v polohách nad 1000m.n.m. Sněžení v nížinách je zatím v nedohlednu

0 Nominace Nahlásit

anonym

Sice jsem z Krkonoš, ale jen na začátku (okres Trutnov).O víkendu jsem byl v Harrachově a tam je sněhu dostatek.
A pokud jde o sníh na Vánoce, tak bych se přikláněl k tomu oteplování planety.Tady ještě do poloviny osmdesátých let býval na Vánoce sníh.Od té doby už nevíme co je to mít zasněžené Vánoce.
Dceru mám provdanou v Austrálii a tam slaví Vánoce a Nový rok v plavkách a na mořské pláži.Tam zase nevědí jak vypadá sníh.

0 Nominace Nahlásit

melanie

U nás na vánoce není sníh nikdy. Sněžívá tady až začátkem nového roku

0 Nominace Nahlásit

marci1

Počkejte do ledna . Pak si zase budeme říkat, proboha ať už nesněží ! Hlavně motoristé a Správy silnic. Zítra oslavíme velikonoční Štědrý den až s 9 stupni Celsia. A stejně bude krásný . :-) :-) :-)

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Příroda a životní prostředí