Zepple

Kde by se na internetu dala sehnat knížka Othelo?

Myslím, jakože online k přečtení nebo ke stažení, prostě aby šla číst v počítači… :)
Nebo kdyby to bylo třebas k poslechu v mp3! :D Ale aby to bylo zadarmo… ;)
Prosím, nepište mi odkazy na internetové obchody, kupovat ji vážně nechci.
Ale NĚCO už nutně potřebuju…, je to povinná četba do školy a v celém městě ve všech knihovnách není už ani jediný výtisk… :D Nikdo známý ji taky na půjčení nemá a já ji potřebuju přečíst do pátku… Prosím pomezte :))

Odpovědi
rybíz

http://aleph.vkol­.cz/pub/svk01/00083/22/0­00832241.htm

terry

Co je víc potřeba?
NĚCO? I když je potřeba to koupit? Nebo NIC? Když bude jen tištěná kniha?
A co takhle si vzpomenout včas?